CO JE AQUAHIT?

Aquahit je univerzální tréninková pomůcka, která funguje na principu přelévání vody v uzavřeném prostoru. Cvičící si sám velice jednoduše upravuje zátěž a intenzitu cvičení. Přelévání vody v Aquahitu umožňuje aktivaci všech svalových skupin. Tělo je tak daleko komplexněji procvičeno. Snižuje se i čas potřebný k tréninku, jelikož může být cvičení intenzivnější.

Aquahit Vás naučí správnému pohybu, díky tomu se hojně využívá i při rehabilizacích po operaci (dokáže urychlit dobu potřebnou pro zotavení). Zmírňuje až odstraňuje bolesti zad a pohybového aparátu.

Cvičení s Aquahitem je naprosto vhodné pro získání postavy Vašich snů. Při pravidelném intenzivním tréninku uvidíte výsledky mnohem dříve než u běžných metod.

Další z výhod Aquahitu je jeho skladnost. Vyfouknutý Aquahit se velice snadno přenáší, což umožňuje cvičit prakticky kdekoliv. Ideální je například pokud hledáte způsob, jak efektivně a intenzivně posilovat v panelákovém bytě, na dovolené u moře či chatě.

Aquahit je však ještě zajímavější - objevte ho...

KDO DOPORUČUJE AQUAHIT?

Aquahit je hojně využíván při tréninku profesionálních hokejových klubů (HC Sparta Praha, HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec...), fotbalových klubů (Paris St. Germain), ale také i u naší fotbalové reprezentace. Jelikož byl vyvíjen ve spolupráci s olympijskými vítězi (Steve Backley, Jan Železný...) stal se nedocenitelnou součástí při tréninku téměř ve všech olympijských sportech. Jeho univerzálnost si chválí nejlepší fitness trenéři po celém světě. Díky jeho vlastnostem ho lze využít pro každý sport. Mnoha sportovcům pomohl při rehabilitaci po komplikovaném zranění.

Václav Nedorost

- profesionální český hokejista, hrající KHL za Slovan Bratislava

Ahoj, jmenuji se Václav Nedorost a jsem profesionální hokejista. Po operacích ramene a kolene v roce 2007 mi hrozil konec kariéry. Díky intenzivní rehabilitaci s Aquahitem jsem se opět vrátil do nejlepších soutěží světa. I dnes je cvičení s Aquahitem pravidelnou součástí mého tréninku. Věřím, že i Vám pomůže udržet si zdraví, a dosáhnout svých sportovních cílů.

PROČ CVIČIT S AQUAHITEM?

Cvičení s Aquahitem s sebou přináší celou řadu výhod. Jeho univerzálnost může využít celá rodina, stačí si podle potřeby upustit či dopustit vodu. Jeho konstrukce umožňuje cvičit již během 5 minut od vybalení z krabice. Skladná konstrukce napomáhá pravidelnému dodržování cvičebního plánu - můžete cvičit prakticky kdekoliv. Nejen díky těmto výhodám si Aquahit oblíbili nejlepší sportovci světa, trenéři fitness center i celé sportovní kluby. Cvičte jako profesionál. Aquahit - cvičení pro celou rodinu! 

BEZRIZIKOVÉ CVIČENÍ

Tělo reaguje na pohyb vody v Aquahitu aktivací všech svalových skupin. Díky tomu mohou s Aquahitem bezpečně cvičit lidé všech výkonnostních i věkových kategorií, jelikož nedochází k přetěžování pouze jedné skupiny svalů.

VĚKOVÉ SKUPINY

Aquahit je určen pro široké spektrum uživatelů od vrcholových sportovců až po úplné začátečníky. Jeho všestrannost si oblíbili špičkoví fitness trenéři, aktivní senioři i děti. Aquahit je mimo jiné používán také jako rehabilitační pomůcka po operacích.

VÝBORNÉ VÝSLEDKY

Také nejlepší sportovci jakými jsou Petr Čech, tréninková skupina Jana Železného, Václav Nedorost, Eva Samková i hokejová škola Jaromíra Jágra důvěřují Aquahitu. Díky působení pohyblivé zátěže (vody) může být jejich trénink intenzivnější, než při běžném cvičení.

PRAKTICKÉ BALENÍ

Důmyslná konstrukce Aquahitu umožňuje pravidelné cvičení prakticky kdekoliv. Po cvičení se z Aquahitu vylije voda, vyfoukne vzduch a během krátké chvíle je připraven k přenášení v příručním zavazadle. Využít ho tak můžete i na dovolené či chatě.

SLOVA AUTORA

Jmenuji se Honza Pospíšil a jsem vynálezce Aquahitu. Cesta k němu vedla přes 40 let trenérské praxe mnohaletou spoluprácí s olympijskými vítězi, mistry světa, světovými rekordmany v ateltice a to nejen v České republice. Rozšíření Aquahitu po celém světě mi umožnilo setkání s vynikajícími sportovci a trenéry téměř ve všech olympijských sportech. Jejich poznatky a zkušenosti vedly nejenom k širokému využívání Aquahitu na všech úrovních sportu, ale staly se nedílnou součástí pohybových aktivit v oblasti fitness všech věkových kategorií, rehabilitací i cvičení tělěsně postižených. Rád bych Vás pozval na naše webové stránky a věřím, že se zařadíte mezi tisíce uživatelů Aquahitu.

OBJEVTE AQUAHIT

Unikátní vlastnosti Aquahitu umožňují jeho široké využití pro všechny druhy sportu. Snadno přizpůsobitelné zatížení dovoluje cvičit jak profesionálům, tak méně zdatným sportovcům. Nad svými výkony tak máte naprostou kontrolu.